Restoranımız

Deniz manzaralı LaSalvia Teras à la carte restoran, doğal ve romantik atmosferi ile şefimizin sizler için özel olarak hazırladığı menümüzden seçeceğiniz lezzetleri sunmak için akşam günbatımı ile birlikte sizlere hizmet etmeyi beklemektedir. Gün içinde canınız bir şeyler atıştırmak isterse havuz ve plajda mevcut bulunan snack barlarımız sizlere servis olanağı sunmaktadır. Sabah kahvaltınız, muhteşem deniz manzaralı terasımızda, günün ilk ışıkları ile birlikte kuş cıvıltıları eşliğinde tüm yöresel tatları barındıran zengin içeriği ile masanıza servis edilmektedir.

Deniz manzaralı LaSalvia Teras à la carte restoran, doğal ve romantik atmosferi ile şefimizin sizler için özel olarak hazırladığı menümüzden seçeceğiniz lezzetleri sunmak için akşam günbatımı ile birlikte sizlere hizmet etmeyi beklemektedir.

Gün içinde canınız bir şeyler atıştırmak isterse havuz ve plajda mevcut bulunan snack barlarımız sizlere servis olanağı sunmaktadır.

Sabah kahvaltınız, muhteşem deniz manzaralı terasımızda, günün ilk ışıkları ile birlikte kuş cıvıltıları eşliğinde tüm yöresel tatları barındıran zengin içeriği ile masanıza servis edilmektedir.